Wyjazd językowy z edUKatio.pl

Wyjazd językowy z edUKatio.pl

Wszyscy pragniemy zapewnić naszym dzieciom jak najlepszy start, dlatego też zaczęcamy je do różnych aktywności dodatkowych, do rozwijania swoich pasji i nauki, któa ma zapewnić im lepszą przyszłość. Z pewnością Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia języka angielskiego, ale czy zastanawiałaś się kiedyś, na ile efektywna jest nauka w sali lekcyjnej? Część uczniów nie może skupić się na całe 45 minut, skutkiem czego nie zapamiętuje wszystkiego z lekcji, a znudzenie doatkowo pogłębia niechęć do nauki. W jaki sposób można zaktywizować dziecko, by w pełni wykorzystało możliwość nauki języka obcego? Odpowiedź jest prosta wyjazd językowy.

Taki rodzaj nauki, połączony z zabawą i zwiedzaniem sprawia, że wyjazd językowy jest jedną z najefektywniejszych metod na szybkie przyswojenie sobie zasad języka angielskiego poprzez ciągłe z nim obcowanie. Twoje dziecko przez cały okres pobytu w Anglii będzie porozumiewało się wyłączie w tym jęzku, co sprawi, że zdecydowanie poszerzy zasób swojego słownictwa, a dodatkowo nawiąże nowe międzynarodowe znajomości. Uczesnicy kursów językowych to dzieci i młodzież z całego świata, którzy spotykają się w specjalnie przygotowanych do tego typu zajęć szkołach i internatach, by przez okres wakacji brać udział w interesujących zajęciach a także licznych zajęciach dodatkowych, zarówno sportowych, jak i artystycznych.

Wszystkie zajęcia, zarówno te obowiązkowe (nauka języka angielskiego), jak i dodatkowe, odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnej kadry naukowej, która zapewni Twojemu dziecku komplesową opiekę, a także idelanie dostosowany do niego poziom zajęć.

Szkoła zapewni Twojemu dziecku niezapomnany pobyt w najpięknieszych zakątkach Anglii, a także sprawi, że stanie się ono bardziej samodzielne i otwarte na nowe wyzwania. Bliski kontakt z pozaostałymi uczestnikami kursu, pochodzącymi z różnych zakątków świata sprawi, że bliższa stanie mu się nie tylko kultura i zwyczaje panujące w Anglii, ale także pozostałych krajach świata.