Reklama firmowej strony www

Reklama firmowej strony www

Posiadanie strony firmowej nie wystarczy do zdobywania klientów przez Internet, co obiecują niejedne firmy webmasterskie. Aby na naszą stronę internetową trafiali internauci, musi być ona widoczna w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce – Google. Dzięki temu internauta poszukując danej informacji, usługi czy produktu w Google, trafi na naszą stronę firmową, co czyni go potencjalnym klientem naszej firmy.

Proces podnoszenia widoczności strony w wyszukiwarce nazywa się pozycjonowaniem, a w swojej ofercie ma tę usługę wiele firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych (możliwość kompleksowej obsługi klienta, od wykonania mu strony, poprzez jej hostowanie aż po pozycjonowanie), istnieją także specjalistyczne firmy które w swojej ofercie mają wyłącznie tę usługę.

Czyni to z nich najbardziej pożądanymi wykonawcami, gdyż zwykle są to specjaliści którzy skupiają całą swoją uwagę na reklamie w Internecie, zamiast zajmować się doborem obrazków na stronę następnego klienta. Jednak większe firmy, które posiadają specjalne działy do poszczególnych usług są również bardzo „rozchwytywane” przez przedsiębiorców, chcących zdobyć nowych klientów dzięki sieci Internet.

1 komentarz

  1. MADmoiselle /

    No jest to raczej oczywiste (i według mnie najważniejsze), aby stronę www wypełnić odpowiednią zawartością. Wówczas dopiero możliwe jest przyciągnięcie klientów

Dodaj komentarz